Soovime, et ostud meie poest pakuks Sulle elevust ja rõõmu, sest saad kindel olla, et tooted on kirjeldusele vastavad ning mittesobivusel saad need meile tagasi saata.

 

Meie missiooniks on tuua rohkem paljajalujalanõusid teisele ringile, vähendades nii meie keskkondlikku jalajälge ning tehes rohkem jalgu õnnelikuks. Proovime leida ka hea hinnaga uusi jalanõusid,  pakkumisi välismaa poodidest, tehes Facebooki grupis ühistellimusi ja jagades eriti ägedaid leide, mis meieni on jõudnud. Lisaks sellele ostame ning võtame müüki eraisikute jalanõusid. Viimase ringi tooted leiad “Sõbralt Sõbrale” kategooriast, et ka jalaõnud, millele enam hinda ei oska määrata, saaks rõõmustada kedagi, kes neid vajab. 

Meie missioon on aidata kaasa barefoot jalanõude levikule ning anda taaskasutatud jalanõude populariseerimisega omapoolne panus jalajälje vähendamisse. 

Meie eesmärgiks on pakkuda turvalist ja läbipaistvat keskkonda järelturult ostlemiseks, pakkudes tagastusvõimalust ka kasutatud jalanõudele. 

Meie visioon on olla suurim ja usaldusväärseim uute ja kasutatud barefoot jalanõude pood, kellel on mitmeid partnereid Eestis ja välismaal, et pakkuda mitmekesist valikut. 

Meie inimesed

Meie pere on paljajalujalanõusid kandnud juba ligi seitse aastat. Tänaseks on meie “kappides” juba üsna palju jalanõusid, kuid lisaks ka  kogemusi ja oskusi, kuidas selles maailmas orienteeruda. Me ei väsi ja hoiame end kursis ka uute tuultega. 

 

bFooty.eu on pere ettevõte, mis on välja kasvanud hobist ja siirast soovist leida sõpradele sobivad jalanõnud, et jagada rõõmu, mida barefoot jalanõud meie perele toonud on. 

Priit Rohumets ja Gerda Peets

Kaasasutajad
priit@bfooty.eu gerda@bfooty.eu

Shopping Cart